termíny putování a kurzů

chcete se přidat?

vyberte si termín a pojeďte s námi

Zde najdete připravené termíny putování napříč celým rokem, abychom mohli objevovat kvality každého ročního období. Doplňkem k putování Kokořínskem jsou různě tematicky zaměřená putování zahradami nejen na Kokořínsku a jednodenní kurzy, i tyto termíny jsou níže v přehledu.

Praktický zahradnický kurz

30. 9. - 1. 10. 2023, Alšovice, Jizerské hory

O čem si povídáme, to rovnou uděláme.

Podzimní práce na zahradě a příprava na jarní výsadby. Praktické založení trvalkového záhonu, guildu nebo bylinkového záhonu. Přesazování keřů a sázení nových. Mulč, mulč a mulč - to je důležitá věc! Jeho typy a tipy jak na něj. A tak dále ... Obsah můžeme upravit i podle vašich preferencí uvedených v přihlášce na kurz. A takový důležitý bonus, výborná domácí strava 😉

Podzimní putování Kokořínskem

19. - 22. 10. 2023

Naše tradiční putování s tvořením a tancem.

Podzimní toulání kolem Ploučnice navazuje na naše minulá putování Kokořínskem pro menší skupiny. Nyní jsme malinko pozměnily oblast. Opět se jedná o prožitkový pobyt v krajině, v přítomnosti a s různými možnostmi k objevům v přírodě i uvnitř sebe. Detaily připravujeme. Naše zázemí bude nejspíše Vlčí Důl u Zákup.

Detaily připravujeme. Budeme rádi, když se nám ozvete, že máte o akci zájem.

pustoryl

Kouzlo keřů s kouzlením v praxi

3. - 4. 11. 2023, Dvůr Sofie, Karlštejn

Co vše je možné tvořit s pomocí keřů? Získat vynikající potravu pro sebe a hmyzáky, vykouzlit intimní zákoutí, využít je jako živý plot, vytvořit si mikroklima "lesa" i na malém pozemku... a mnohem více.

Probereme jak celkem známé keře, tak neobvyklé a zároveň původní druhy, které určitě stojí za povšimnutí.

V praktické části se zaměříme na použití keřů ke zpevnění svahu a rovnou provedeme výsadbu.

pokud byste rádi naši akci na míru pro celou vaši skupinu, připravili jsme

putování pro firmy a týmy

pobyt v přírodě, tvoření, tanec, jóga
Připravíme program dle vašich preferencí. Můžeme poskládat z naší nabídky i přizvat naše další kolegy a kolegyně. Akce pořádáme na Kokořínsku.
Z kopce dolů od černých skal

Chcete vědět o novinkách a dalších termínech?

Rády vám informace o dalších termínech putování i jiných novinkách pošleme, nechte nám tu svůj mail, dobře se o něj postaráme.